GAMEPADY

GAMEPAD MAD CATZ MLG PRO DO XBOX 360

GAMEPAD MAD CATZ MLG PRO DO XBOX 360
ocenaocenaocenaocenaocena
Cena: 369,70 PLN
Model: 060641416
Opis produktu

Major League Gaming oraz Mad Catz połączyły siły, aby zaprojektować wysokiej klasy kontroler do gier. Gamepad Pro Circuit został zaprojektowany z myślą o graczach MLG. Ergonomia i funkcjonalność mają tu priorytet. Najwyższej klasy materiały zewnętrzne i wewnętrzne o zwiększonej trwałości, antypoślizgowe, gumowane uchwyty, odłączany, 3 metrowy kabel w oplocie oraz setki godzin rygorystycznych testów personelu MLG podczas licznych sesji gamingowych czynią z niego niezbędny instrument  do osiągania zwycięstwa.

Gamepad Mad Catz posiada PRO MODULE SYSTEM, co oznacza, że  został skonstruowany z modułów, które można samodzielnie składać wg własnych preferencji. Innowacyjna budowa Pro Circuit umożliwia zamianę pada z D-padem lub analogami od DualShocka. Dodatkowo można zamieniać oba moduły miejscami i dowolnie konfigurować urządzenie z dwoma D-padami lub trzema analogami. Kolejną zaletą gamepada jest możliwość dostosowywania wagi. Tu użytkownik ma do dyspozycji łączne obciążanie 70 gramów, na wypadek gdyby pad dla kogoś okazał się za lekki.

Pro Circuit MLG to rzemiosło, które emanuje jakością w każdym calu. Zaprojektowany i testowany przez graczy Major League Gaming produkt z pewnością stanie się obiektem pożądania właścicieli platformy Xbox 360 w Polsce.

 

Cechy urządzenia:

- zaprojektowany dla graczy MLG

- gumowane, antypoślizgowe uchwyty

- odłączany 3 m, pleciony kabel

- elementy wykonane z materiałów o zwiększonej trwałości

- system PRO MODULE

- regulacja wagi

- w zestawie etui (przydatne podczas transportu)

- przeszedł rygorystyczne testy personelu Major League Gaming

 

Gwarancja 24 miesiące

Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Kontakt ze sklepem