0
Produkt został zapamiętany

KLAWIATURY

KLAWIATURA FURY HELLFIRE PODŚWIETLANA DLA GRACZY USB

KLAWIATURA FURY HELLFIRE PODŚWIETLANA DLA GRACZY USB
ocena ocena ocena ocena ocena
Cena: 39,70 PLN
Producent: Fury
Model: 060608001
Status: chwilowo brak
Wysyłka: 11,90 PLN (przedpłata) 14,90 PLN (pobranie)
Opis produktu

KLAWIATURA GAMINGOWA FURY HELLFIRE

BĄDŹ LIDEREM NA WIRTUALNYM POLU BITWY

Każdy gracz do skutecznego działania na wirtualnych polach bitew oraz wykonywania coraz bardziej skomplikowanych misji, potrzebuje skutecznych narzędzi, dających mu przewagę już na starcie. Dlatego marka Fury stworzyła serię funkcjonalnych klawiatur dostosowanych do potrzeb gamerów.

FURY HELLFIRE

Klawiatura przewodowa dla graczy z podświetleniem LED, Fury Hellfire, to połączenie funkcjonalności z jakością wykonania. Wyposażona w 104 klawisze oraz nowoczesny mechanizm membranowy będzie sprzymierzeńcem każdego precyzyjnego wojownika.

KONTROLA NAD MULTIMEDIAMI

Dzięki zastosowaniu 12 klawiszy z funkcjami multimedialnymi (od F1 do F12), zyskujemy możliwość lepszej kontroli nad rozgrywką oraz ustawieniami dźwięku bez konieczności przerywania gry.

WIELOKOLOROWE PODŚWIETLENIE

Hellfire została wyposażona w wielokolorowe podświetlenie LED, dzięki któremu, nawet wieczorem i w nocy, nasza rozgrywka i skill nie straci na jakości. Podświetlenie działa w 4 różnych trybach natężenia (0%, 33%, 66% i 100%).

ANTI-GHOSTING

Jeszcze większa precyzję w grze gwarantuje funkcja anti-ghostingu dla większości klawiszy. Teraz, nawet przy wciśnięciu większej liczby klawiszy, unikniemy sytuacji zawieszania się gry lub zablokowania się urządzenia.

BLOKADA KLAWISZA WINDOWS

Klawiatura posiada możliwość blokowania klawisza Windows, która szczególnie przydaje się w czasie gry. Zablokowany klawisz Windows nie reaguje przy przypadkowym wciśnięciu go, co zapobiega irytującej sytuacji wyjścia do pulpitu w najmniej oczekiwanym momencie.

PARAMETRY

Liczba klawiszy: 104

Liczba klawiszy multimedialnych: 12

Wymiary: 442 x 138 x 30 mm

Długość przewodu: 150 cm

Złącze: USB 2.0

Obsługiwane systemy operacyjne: win98/2000/XP/Vista/7/8/10

 

Gwarancja producenta 24 miesiące:

Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Kontakt ze sklepem