0

KLAWIATURY

KLAWIATURA NATEC BARRACUDA SLIM MULTIMEDIALNA BLACK USB

KLAWIATURA NATEC BARRACUDA SLIM MULTIMEDIALNA BLACK USB
ocena ocena ocena ocena ocena
Cena: 37,70 PLN
Producent: NATEC
Model: 060610045
Status: dostępny od zaraz
Wysyłka: 11,90 PLN (przedpłata) 14,90 PLN (pobranie)
Opis produktu

 

NATEC BARRACUDA
Nie ważne czy pracujemy na komputerze w biurze czy w domowym gabinecie, wielu z nas ceni sobie urządzenia które pracują cicho i precyzyjnie. Z myślą o takich użytkownikach projektanci Natec, stworzyli smukłą i cichą klawiaturę Natec Barracuda.

KOMFORT PRACY I WYTRZYMAŁOŚĆ
Klawiatura Barracuda posiada przede wszystkim smukły profil co pozwala zakwalifikować ją do kategorii – Slim. Ponadto płaskie i bardzo ciche klawisze gwarantują komfort pracy porównywalny do klawiatury laptopowej.

Dodatkowym atutem klawiatury jest wydłużona w dolnej części obudowa, która podpiera nadgarstki i spawia, że praca na niej jest jeszcze bardziej komfortowa.

Oprócz rozwiązań gwarantujących komfort pracy, w klawiaturze zastosowano też szereg udogodnień funkcjonalnych. Każdy z klawiszy został pokryty warstwą lakieru ochronnego, który zapobiega ścieraniu się ich (PU coating). Swobodę w korzystaniu z multimediów zapewnia 12 klawiszy funkcyjnych (F1-F12).

Klawiatura posiada też złączę USB dzięki czemu możemy ją podłączyć do większości nowoczesnych urządzeń. Kabel ma długość 1,8 metra co pozwala używać jej w większej odległości od komputera.


SPECYFIKACJA PRODUKTU
Komunikacja Przewodowa
Typ złącza USB 2.0
Mechanizm klawiszy Membrana
Liczba Klawiszy 104
Wymiary 447x167x22mm
Długość przewodu 1,8m
Waga 529g
Wymagania systemowe Windows XP/Vista/7/8/10

 Gwarancja 24 miesiące

Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Kontakt ze sklepem