MYSZY

MYSZ FURY GLADIATOR 3200DPI OPTYCZNA USB DLA GRACZY

MYSZ FURY GLADIATOR 3200DPI OPTYCZNA USB DLA GRACZY
ocenaocenaocenaocenaocena
Cena: 27,70 PLN
Producent: Fury
Model: 060608102
Opis produktu

GLADIATOR MYSZ OPTYCZNA DLA GRACZY

MYSZ PRAWDZIWEGO WOJOWNIKA
Każdy gracz, aby osiągnąć sukces w ulubionej grze, musi wykazać się cechami prawdziwego wojownika. Siła, precyzja i wytrzymałość to podstawa sukcesu. Niezbędną pomocą w stawaniu się dobrym wojownikiem w gamingu jest bez wątpienia mysz Fury Gladiator.

PRECYZYJNY SENSOR
Sercem każdej myszy gamingowej, które napędza cały mechanizm, jest bez wątpienia sensor. Mysz Gladiator została wyposażona w precyzyjny sensor optyczny o rozdzielczości maksymalnej 3200 DPI.

ZMIANA DPI W LOCIE
Dzięki specjalnemu przyciskowi DPI Switch umieszczonemu na szczycie myszy, mamy możliwość zmiany poziomu DPI w locie w czterech wariantach (1000-1600-2400-3200 DPI). Dzięki temu możemy dostosować szybkość myszy do aktualnej sytuacji w grze.

PODŚWIETLENIE LED
Mysz Fury Gladiator posiada podświetlenie LED w czterech kolorach (czerwony, niebieski, fioletowy i zielony). Kolory zmieniają się niezależnie od poziomu DPI tworząc pętlę kolorów.

KOMFORT I DESIGN
Warrior została zaprojektowana tak, aby zapewnić maksymalny komfort użytkowania, co czyni z niej niezawodną broń każdego wojownika. Posiada ona teflonowe ślizgacze oraz gumowe wykończenia gwarantujące pewniejszy chwyt. Dodatkowo mysz posiada unikalny gamingowy design i prezentuje się jak solidna i elegancka broń przyszłości.

PARAMETRY

Liczba przycisków: 6

Rozdzielczość: 1000 - 3200 dpi

Maksymalna akceleracja: 8G

Maksymalna szybkość śledzenia: 64 cm/s

Długość przewodu: 1,8 m

Wymiary: 135 x 70 x 37 mm

Obsługiwane systemy operacyjne: winXP/Vista/7/8/10

 

Gwarancja producenta 24 miesiące:

 

 

Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Kontakt ze sklepem