MYSZY BEZPRZEWODOWE

MYSZ NATEC GENESIS GV44 BEZPRZEWODOWA USB

MYSZ NATEC GENESIS GV44 BEZPRZEWODOWA USB
ocenaocenaocenaocenaocena
Cena: 60,70 PLN
Producent: NATEC
Model:
Opis produktu

GENESIS GV44 – BEZPRZEWODOWA MYSZ DLA GRACZY

Genesis GV44 to bezprzewodowa mysz dla graczy. W urządzeniu wykorzystano precyzyjny sensor optyczny AVAGO A3000 charakteryzujący się maksymalną rozdzielczością 2000 DPI. Dzięki temu myszka jest niezwykle precyzyjna przez co zapewnia komfortową pracę.

DYNAMICZNA ZMIANA DPI
Rozdzielczość DPI zmienisz za pomocą jednego kliknięcia! Przycisk zmiany DPI umiejscowiony bezpośrednio za scrollem pozwala na sprawny i szybki wybór spośród trzech rozdzielczości: 1000, 1500 i 2000. Wybór rozdzielczości myszki może nastąpić w dowolnym momencie bez konieczności zmiany stawień konfiguracji myszy na PC.

GAMINGOWE PRZYCISKI
W myszce użyto wygodnych i co najważniejsze trwałych przełączników Omron. Żywotność przełączników oceniana jest na 5 milionów kliknięć. Dzięki temu będziesz korzystał z myszy i cieszył się grą przez naprawdę długi okres czasu. Dodatkowe 2 przyciski boczne usprawniają zarówno pracę jak i granie.

KOMFORTOWA PRACA
Mysz GV44 wyposażona jest w wysokiej jakości ślizgacze. Pozwalają na szybkie i gładkie ruchy na różnego typu powierzchniach i podkładkach. Na szczególną uwagę zasługuję kształt myszy. GV44 została zaprojektowana i stworzona w taki sposób aby mogli z niej korzystać zarówno lewo i praworęczni gracze. Myszka pewnie leży w dłoni dzięki czemu zapewnia długą pracę bez efektu zmęczenia.

PRAKTYCZNA I MOBILNA
Mysz jest zasilana baterią AA – nie posiada kabla, który często przeszkadza w swobodnych ruchach. Bezprzewodową łączność, o zasięgu do 10m zapewnia Nano odbiornik wpinany do portu USB komputera.

GAMINGOWY DESIGN I DOBRE WYKONANIE
Genesis GV44 to mysz o ponadprzeciętnej specyfikacji technicznej. Zastosowane podzespoły zapewniają pracę z przyspieszeniem do 20G i maksymalną szybkością śledzenia do 30 cali na sekundę. Kolorystyka idealnie zgrywa się z materiałem, użytym do produkcji myszki tworząc spójną, atrakcyjną dla gracza całość.


CECHY
- Gamingowe przełączniki przycisków (OMRON)
- Precyzyjny sensor optyczny o rozdzielczości 2000 DPI,
- 3 poziomy zmiany DPI (1000-1500-2000),
- Nano odbiornik o zasięgu działania do 10m.SPECYFIKACJA PRODUKTU
Typ sensora Optyczny (Avago A3000)
Maksymalna rozdzielczość 2000 DPI
Maksymalna szybkość przetwarzania danych 2000 FPS
Maksymalna akceleracja 20G
Maksymalna szybkość śledzenia 30 ips
Klawisze 6
Komunikacja bezprzewodowa 2,4 GHz
Zasięg maksymalny 10m
Zasilanie 1x AA
Wymagania Systemowe Windows® 2000/ME/XP/Vista/7/8/10

Wymiary : 115 x 69 x 39 mm

Gwarancia 24 miesiące

Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Kontakt ze sklepem