0

OBUDOWY KOMPUTEROWE

OBUDOWA GENESIS IRID 300 MIDI TOWER Z OKNEM/REGULACJA OBROTÓW/USB 3.0 BLUE

OBUDOWA GENESIS IRID 300 MIDI TOWER Z OKNEM/REGULACJA OBROTÓW/USB 3.0 BLUE
ocena ocena ocena ocena ocena
Cena: 279,70 PLN
Producent: NATEC
Model: 060610663
Status: chwilowo brak
Wysyłka: 12,90 PLN (przedpłata) 17,90 PLN (pobranie)
Opis produktu

OBUDOWA IRID 300

Irid 300 to najlepsze, co Genesis ma do zaoferowania graczom w kwestii obudów. Produkt łączy w sobie pojemne wnętrze, solidne wykonanie, funkcjonalność i świetny wygląd, podkreślony przez podświetlenie LED i panele z hartowanego szkła. Dodatkowo Irid 300 występuje w trzech różnych wariantach kolorystycznych, z podświetlanymi wentylatorami w kolorach czerwonym, niebieskim lub zielonym

PODŚWIETLONE WENTYLATORY NA DOBRY START

Pierwszy rzut oka do wnętrza Irid 300 i już niespodzianka – w obudowie zainstalowano cztery wysokiej jakości wentylatory. Co więcej, każdy z nich posiada podświetlenie LED, generowane przez 33 diody. Jakby tego było mało, gracz może zamontować dodatkowe trzy wentylatory na górze obudowy, dla poprawy efektywności chłodzenia. W Irid 300 znajdzie się też miejsce dla chłodzenia cieczą.

WYTRZYMAŁE, HARTOWANE SZKŁO NA PANELACH

Irid 300 to przemyślana konstrukcja, dlatego gracz w każdej chwili będzie mógł podziwiać nie tylko efekty świetlne wytwarzane przez wentylatory. Panel przedni oraz boczny zostały wykonane z hartowanego szkła, umożliwiające obserwowanie zarówno podświetlenia, jak i zamontowanych w środku komponentów.

POJEMNE WNĘTRZE

Irid 300 została zaprojektowana tak, by zapewnić użytkownikowi swobodę w doborze komponentów. Przestronne wnętrze obudowy umożliwia m.in. montaż karty graficznej o długości do 415 mm czy chłodzenia procesora o wysokości do 163 mm. Urządzenie jest przy tym niezwykle solidne, więc gracz nie będzie musiał się martwić o trwałość sprzętu.

FUNKCJONALNOŚĆ TO JEJ DRUGIE IMIĘ

Dość niefunkcjonalnych i nieprzyjaznych obudów! Irid 300 zapewnia graczom wiele ułatwień, w tym specjalne wyżłobienia za płytą główną, mające usprawnić zarządzanie okablowaniem. Na I/O znalazło się też miejsce na przycisk odpowiedzialny za prędkość obrotów wentylatora – w ten sposób gracz sam będzie mógł wybrać między szybkim i efektywnym działaniem, a cichą pracą wentylatorów.

 

SPECYFIKACJA

Liczba kieszeni 3.5" (wew.) 3
Liczba kieszeni 2.5" (wew.) 2
Liczba zainstalowanych wentylatorów 4
Zainstalowane wentylatory 4x120mm
Maksymalna liczba wentylatorów 7
Podświetlenie Tak
Złącza na przednim panelu 1xUSB 3.0, 2x Jack, 2xUSB 2.0
Drzwiczki Nie
Filtry przeciwkurzowe Tak
Zabezpieczenie antywłamaniowe Nie
Zasilacz w zestawie Nie
Położenie zasilacza Dół
Gniazdo rozszerzeń Tak
Format ATX, Micro-ATX, mini-ITX
Liczba gniazd rozszerzeń 7
Kontrola wentylacji Tak
Wyświetlacz LCD Nie
Cechy dodatkowe Przeszklony bok
Szerokość 212 mm
Wysokość 467 mm
Długość 466 mm

Gwarancja 24 miesiące

Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Kontakt ze sklepem