OBUDOWY KOMPUTEROWE

OBUDOWA GENESIS TITAN 550 U3 MIDI TOWER REGULACJA OBROTÓW/USB 3.0

OBUDOWA GENESIS TITAN 550 U3 MIDI TOWER REGULACJA OBROTÓW/USB 3.0
ocenaocenaocenaocenaocena
Cena: 104,70 PLN
Producent: NATEC
Model: 060610651
Opis produktu

GENESIS TITAN 550

Solidna gamingowa obudowa komputerowa powinna z jednej strony być zbroją i ochroną dla podzespołów znajdujących się wewnątrz, z drugiej natomiast zapewniać optymalne warunki szybkiego i sprawnego działania podzespołów wewnątrz konstrukcji. Obudowy Genesis Titan wyróżniają się konstrukcją, która zapewnia zarówno lepszy obieg powietrza, jak i odpowiednie wyciszenie. Nie zapomniano też o zapewnieniu dużych możliwości aranżacji wnętrza oraz o szeregu innych funkcji.

OPTYMALNY OBIEG POWIETRZA

Obudowa TItan 550 posiada dwa 120 mm wentylatory w standardzie: jeden zamontowany z przodu i drugi z tyłu, dodatkowo konstrukcja umożliwia zamontowanie aż 5 dodatkowych wentylatorów. Cenną funkcją jest również możliwość regulowania mocy wentylatorów przy pomocy specjalnego regulatora na górnym panelu z przodu. Dodatkowo w zestawie znajdziemy 2 filtry przeciwkurzowe.

CHŁODZENIE

Maksymalna wysokość zamontowania chłodzenia procesora w przypadku Titan 550 to 161 mm. Dodatkowo obudowa jest przystosowana do zamontowania chłodzenia wodnego do 240 mm.

ZASILACZ MONTOWANY NA DOLE

Dolna część obudowy została zaprojektowana tak, aby zapewnić dość miejsca na zasilacz (standard ATX pS2) oraz płyty główne. Titan 550 jest kompatybilny z ATX, Micro-ATX i Mini-ITX.

PRZESTRZEŃ DO ORGANIZACJI PODZESPOŁÓW

W głównej komorze obudowy znajdziemy przestrzeń do wygodnego zamontowania i rozmieszczenia poszczególnych podzespołów. Obudowa posiada zatoki do dysków 2x 5.25”, 2x 3,5” oraz 2x 2,5”, a także możliwość instalacji karty graficznej o długości do 380 mm. Dodatkowo w tylnej części znajdziemy przestrzeń dostosowaną do organizacji kabli i aż 7 gniazd rozszerzeń.

WYGODNE ZARZĄDZANIE

Każdy gracz ceni sobie łatwy i wygodny dostęp to miejsc takich jak porty USB czy jack. W obudowach Genesis wszystkie porty zlokalizowano w przedniej części konstrukcji. W Titan 550 znajdziemy port USB 3.0, dwa porty USB 2.0 oraz HD audio, a także wspomniane wcześniej dwa regulatory obrotów wentylatorów.

GAMINGOWY DESIGN

Dzięki zastosowaniu czarnej, malowanej proszkowo, stali obudowa nabiera odpowiedniego charakteru i pięknie prezentuje się na biurku każdego gamera.

Długość 477 mm
Szerokość 207 mm
Wysokość 470 mm
Liczba kieszeni 3.5" (wew.) 2
Liczba kieszeni 3.5" (zew.) 2
Liczba kieszeni 5.25" (zew.) 2
Liczba zainstalowanych wentylatorów 2
Maksymalna liczba wentylatorów 7
Liczba kieszeni 2.5" (wew.) 0
Zainstalowane wentylatory 2x120 mm
Podświetlenie Nie
Złącza na przednim panelu 2xUSB 2.0, 2x Jack, 1xUSB 3.0
Drzwiczki Nie
Filtry przeciwkurzowe Tak
Zabezpieczenie antywłamaniowe Nie
Zasilacz w zestawie Nie
Położenie zasilacza Dół
Format ATX, Micro-ATX, mini-ITX
Kontrola wentylacji Tak
Wyświetlacz LCD Nie
Waga 5 kg

Gwarancja 24 miesiące

Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Kontakt ze sklepem