0

OBUDOWY KOMPUTEROWE

OBUDOWA GENESIS TITAN 750 MIDI TOWER Z OKNEM/REGULACJA OBROTÓW/USB 3.0 RED

OBUDOWA GENESIS TITAN 750 MIDI TOWER Z OKNEM/REGULACJA OBROTÓW/USB 3.0 RED
ocena ocena ocena ocena ocena
Cena: 169,70 PLN
Producent: NATEC
Model: 060610659
Status: chwilowo brak
Wysyłka: 12,90 PLN (przedpłata) 17,90 PLN (pobranie)
Opis produktu

OBUDOWA TITAN 750

Obudowy powinny być nie tylko pojemne, funkcjonalne i przyjazne w użytkowaniu. Gracze chcą zainwestować w produkt, który będzie się również okazale prezentował. Titan 750 jest najlepszym dowodem na to, że wszystkie wymienione cechy da się przy tym pogodzić z atrakcyjną ceną.

NA POCZĄTEK… DUŻO ŚWIATŁA!

Zamiast zmuszać graczy do składania komputera od podstaw, umieściliśmy w Titan 750 cztery wysokiej jakości wentylatory - trzy na przodzie i jeden z tyłu. Jakby tego było mało, wszystkie cztery wentylatory mogą się pochwalić podświetleniem LED, generowanym przez 33 diody w każdym z nich. Co więcej, użytkownicy mogą wybrać między jednym z trzech modeli Titan 750, którego wentylatory występują w różnych wariantach kolorystycznych: czerwonym, niebieskim i zielonym.

DOBRZE JEST WIDZIEĆ WIĘCEJ

Po co montować z przodu aż trzy wentylatory z podświetleniem LED, jeśli nie byłoby żadnej możliwości, by móc je zobaczyć? Dlatego przedni panel obudowy został wykonany z akrylu, dzięki czemu gracz będzie mógł cieszyć się niezwykłymi efektami świetlnymi, kiedy tylko będzie miał na to ochotę.

OKO NA BESTIĘ

Prawdziwy gracz nie kupuje podzespołów po to, by upchać je do obudowy i zaraz o nich zapomnieć. Wielu maniaków komputerowych czuje potrzebę częstego spoglądania z dumą na swój gamingowy sprzęt. Właśnie dlatego na jednym z paneli bocznych w Titan 750 umieściliśmy okno, ukazujące w pełnej okazałości zawartość obudowy.

PORZĄDEK MUSI BYĆ!

Po chłodzeniu, drugą równie ważną sprawą jeśli chodzi o obudowę, jest jej pojemność. Tu Titan 750 też nie zawodzi: w środku znajdzie się miejsce na kartę graficzną o długości do 385 mm czy radiator o wysokości do 155 mm. O czystość zadbają z kolei filtry przeciwkurzowe umieszczone na górze i dole urządzenia. Jakby tego było mało, za płytą główną znajdują się specjalne wyżłobienia, dzięki którym w łatwy sposób można zarządzać okablowaniem.

CICHO TAM!

Przy pracy na wysokich obrotach wentylatory siłą rzeczy muszą trochę hałasować. Dlatego dodaliśmy możliwość kontroli obrotów do czterech wentylatorów, by użytkownik mógł sam zdecydować, jak ma pracować jego komputer. Nie ma się jednak co martwić o efektywność chłodzenia w Titan 750: już sama konstrukcja obudowy, jak i obecność komory zasilacza, znacznie poprawiają przepływ powietrza w urządzeniu, przy okazji zwiększając jego estetykę.

 

SPECYFIKACJA

Liczba kieszeni 3.5" (wew.) 2
Liczba kieszeni 2.5" (wew.) 2
Liczba zainstalowanych wentylatorów 4
Zainstalowane wentylatory 4x120mm
Maksymalna liczba wentylatorów 5
Podświetlenie Tak
Złącza na przednim panelu 1xUSB 3.0, 2x Jack, 2xUSB 2.0
Drzwiczki Nie
Filtry przeciwkurzowe Tak
Zabezpieczenie antywłamaniowe Nie
Zasilacz w zestawie Nie
Położenie zasilacza Dół
Gniazdo rozszerzeń Tak
Format ATX, Micro-ATX, mini-ITX
Liczba gniazd rozszerzeń 7
Kontrola wentylacji Tak
Wyświetlacz LCD Nie
Cechy dodatkowe Przeszklony bok
Szerokość 190 mm
Wysokość 448 mm
Długość 439 mm

Gwarancja 24 miesiące

Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Kontakt ze sklepem