0

OBUDOWY KOMPUTEROWE

OBUDOWA GENESIS TITAN 800 MIDI TOWER Z OKNEM/USB 3.0 GREEN

OBUDOWA GENESIS TITAN 800 MIDI TOWER Z OKNEM/USB 3.0 GREEN
ocena ocena ocena ocena ocena
Cena: 219,70 PLN
Producent: NATEC
Model: 060610655
Status: dostępny
Wysyłka: 12,90 PLN (przedpłata) 19,90 PLN (pobranie)
Opis produktu

OBUDOWA TITAN 800

Zrobić pojemną, funkcjonalną, wytrzymałą i dobrze prezentującą się obudowę, która gwarantuje efektywne chłodzenie - to dopiero sztuka! Postanowiliśmy podjąć się tego wyzwania, a Titan 800 jest najlepszym przykładem na to, że nie ma dla nas rzeczy niemożliwych!

PRAWDZIWIE GAMINGOWA BUDA

Już na samym starcie gracze dostają w zestawie z obudową cztery wentylatory: dwa zamontowane na przodzie, jeden z tyłu i jeden na górze. W każdym z wentylatorów znajdują się 33 diody, a generowane przez nie podświetlenie nadaje Titan 800 niesamowitego wyglądu. Jakby tego było mało, obudowę można kupić z wentylatorami w jednym z trzech wariantów kolorystycznych: czerwonym, niebieskim i zielonym.

CIESZY OCZY

Szkoda zamknąć tak dobrze wyglądające wentylatory w całkowicie nieprzejrzystej obudowie. Na szczęście Titan 800 to przemyślana konstrukcja, dlatego przedni panel urządzenia wykonano z akrylu, dzięki czemu gracz będzie mógł podziwiać niezwykłe efekty świetlne.

OBSERWUJ, JAK PRACUJE RAKIETA

Nie ukrywajmy: gracz kupuje podzespoły w równym stopniu, by cieszyć się płynną rozgrywką, jak i by móc w każdej chwili nacieszyć oczy swoim gamingowym zestawem. Znając graczy, doskonale wiedzieliśmy, że wyposażenie Titan 800 w panel boczny z oknem, jest strzałem w dziesiątkę! Dodatkowo, żeby całego efektu nie psuły kable, za płytą główną znajdują się specjalne wyżłobienia, znacznie ułatwiające zarządzanie okablowaniem.

BUDUJĄC GAMINGOWĄ BESTIĘ

A jak wygląda sprawa z pojemnością Titan 800? Obudowa z całą pewnością daje radę, bo w środku gracz może zamontować mocną kartę graficzną o długości do 380 mm czy radiator o wysokości do 161 mm. Ponieważ podzespoły źle znoszą kontakt z kurzem, w obudowie znajdują się również umieszczone na górze i dole filtry przeciwkurzowe.

DŁUŻSZE ŻYCIE PODZESPOŁÓW

Zasilacz potrafi wygenerować spore ilości ciepłego powietrza. Stąd decyzja o zaprojektowaniu obudowy komory zasilacza w Titan 800 tak, by poprawić przepływ powietrza. W ten sposób ciepło szybko znajdzie się poza obudową, a to z kolei przełozy się na żywotność innych podzespołów.

 

SPECYFIKACJA

Liczba kieszeni 5.25" (zew.) 1
Liczba kieszeni 3.5" (wew.) 2
Liczba kieszeni 2.5" (wew.) 2
Liczba zainstalowanych wentylatorów 4
Zainstalowane wentylatory 4x120mm
Maksymalna liczba wentylatorów 4
Podświetlenie Tak
Złącza na przednim panelu 2x Jack, 2xUSB 2.0, 2xUSB 3.0
Drzwiczki Tak
Filtry przeciwkurzowe Tak
Zabezpieczenie antywłamaniowe Nie
Zasilacz w zestawie Nie
Położenie zasilacza Dół
Gniazdo rozszerzeń Tak
Format ATX, Micro-ATX, mini-ITX
Liczba gniazd rozszerzeń 7
Kontrola wentylacji Nie
Wyświetlacz LCD Nie
Cechy dodatkowe Przeszklony bok
Szerokość 223 mm
Wysokość 470 mm
Długość 470 mm

Gwarancja 24 miesiące

Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Kontakt ze sklepem