SŁUCHAWKI + MIKROFONY

SŁUCHAWKI FURY HELLCAT PODŚWIETLANE LED STEREO DLA GRACZY 2XJACK

SŁUCHAWKI FURY HELLCAT PODŚWIETLANE LED STEREO DLA GRACZY 2XJACK
ocenaocenaocenaocenaocena
Cena: 44,70 PLN
Producent: Fury
Model:
Opis produktu

SŁUCHAWKI DLA GRACZA FURY HELLCAT

ZYSKAJ PRZEWAGĘ W SŁUCHAWKACH FURY

W czasie emocjonujących rozgrywek czy to w FPS, czy w MMO ważny jest niezakłócony przekaz i odbiór dźwięku. Dobra komunikacja z partnerami pozwala na osiąganie lepszych wyników zespołowych, a dobrej jakości dźwięk daje przewagę i pozwala szybko zareagować na kolejny ruch przeciwnika. To wszystko zyskasz dzięki słuchawkom Fury.

SŁUCHAWKI HELLCAT

Hellcat to wyważone połączenie jakości dźwięku stereo, czułego mikrofonu oraz wygody i wytrzymałości, uzupełnione o atrakcyjne podświetlenie LED.

USŁYSZ PRZECIWNIKA PIERWSZY

Dzięki dynamicznym głośnikom stereo wysokiej jakości (dynamika 96 dB, impedancja 32 Ohm), zyskujesz przewagę na polu bitwy i możesz usłyszeć przeciwnika jako pierwszy.

WYGODA ZWYCIĘZCY

Słuchawki Fury gwarantują optymalną wygodę rozgrywki dzięki miękkim i dużym padom nauszników, które zostały pokryte ekoskórą.

FUNKCJONALNOŚĆ

Hellcat oferują sporo rozwiązań, które zwiększają ich funkcjonalność. Mikrofon na obrotowym wysięgniku pozwala dopasować jego ustawienie do naszych potrzeb. Długi kabel w nylonowym oplocie jest trwały i daje komfort w poruszaniu się w czasie gry, a umieszczony na przewodzie pilot pozwala na sterowanie głośnością oraz włączanie/wyłączanie mikrofonu.

GAMINGOWY STYL I LED

Słuchawki zostały wykończone niebanalnym wzorem, który podkreśla ich gamingowy charakter. Dodatkowo funkcja podświetlania LED zwiększa ich atrakcyjność i pozwala graczowi wyróżnić się na tle innych zawodników.

PARAMETRY:

pasmo przenoszenia: 20 - 20000 Hz

dynamika: 96 dB

impedancja głośnika: 32 Ohm

czułość mikrofonu: -54 dB

wtyczki: USB + 2 x jack 3,5mm

długość przewodu: 2,2 m

 

Gwarancja producenta 24 miesiące

Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Kontakt ze sklepem