SŁUCHAWKI + MIKROFONY

SŁUCHAWKI FURY WILDCAT STEREO DLA GRACZY 2XJACK

SŁUCHAWKI FURY WILDCAT STEREO DLA GRACZY 2XJACK
ocenaocenaocenaocenaocena
Cena: 27,70 PLN
Producent: Fury
Model:
Opis produktu

SŁUCHAWKI DLA GRACZY WILDCAT


ZYSKAJ PRZEWAGĘ W SŁUCHAWKACH FURY
Nieważne czy grasz w grę typu FPS czy też w MMO, ważny jest niezakłócony przekaz i odbiór dźwięku. Dobra komunikacja z partnerami pozwala na osiąganie lepszych wyników zespołowych, a dobrej jakości dźwięk daje przewagę i pozwala szybko zareagować na kolejny ruch przeciwnika. To wszystko zyskasz dzięki słuchawkom Fury.

WILDCAT
Słuchawki dla graczy Fury Wildcat oferują dobre połączenie dźwięku dobrej jakości z czułym mikrofonem oraz rozwiązaniami zwiększającymi komfort.

JAKOŚĆ DŹWIĘKU
Za odpowiedniej jakości dźwięk odpowiadają dynamiczne głośniki (dynamika 105 dB, impedancja 32 Ohm) stereo, które, w połączeniu z czułym mikrofonem, zapewniają każdemu graczowi przewagę niezbędną do odnoszenia kolejnych zwycięstw.

WYGODA ZWYCIĘZCY
Słuchawki Fury gwarantują optymalną wygodę rozgrywki dzięki miękkim i dużym padom nauszników, które zostały pokryte ekoskórą oraz możliwości regulacji położenia mikrofonu.

DŁUGI I WYTRZYMAŁY PRZEWÓD
Wysokiej jakości, długi na 2,2 m tekstylny przewód zapewnia nie tylko wygodę użytkowania, ale również wydłuża żywotność zestawu słuchawkowego.

PARAMETRY:

pasmo przenoszenia: 20 - 20000 Hz

dynamika: 106 dB

impedancja głośnika: 32 Ohm

czułość mikrofonu: -62 dB

wtyczki: 2 x jack 3,5mm

długość przewodu: 2,2 m

 

Gwarancja producenta 24 miesiące

Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Kontakt ze sklepem