0

WENTYLATORY

WENTYLATOR GENESIS HYDRION 120 MM DO ZASILACZA/OBUDOWY GREEN LED

WENTYLATOR GENESIS HYDRION 120 MM DO ZASILACZA/OBUDOWY GREEN LED
ocena ocena ocena ocena ocena
Cena: 18,70 PLN
Producent: NATEC
Model:
Status: dostępny
Wysyłka: 11,90 PLN (przedpłata) 14,90 PLN (pobranie)
Opis produktu

WENTYLATORY GENESIS HYDRION 120
Cichy, wydajny i efektowny wentylator to idealne uzupełnienie każdego gamingowego peceta. Najnowsze tytuły gier wymagają od naszych komputerów coraz więcej wysiłku i wydajnej pracy na najwyższych obrotach. Często ilość wentylatorów, jakie otrzymujemy w zestawie z obudową, z czasem staje się niewystarczająca. Z pomocą przychodzą wtedy dodatkowe wentylatory – Genesis zadbało, aby te z serii Hydrion spełniły oczekiwania.

CICHE I WYDAJNE
Pierwsza rzeczą, jaka potrafi zirytować w wentylatorze, jest jego głośność. Dlatego Hydrion 120 są skonstruowane tak, aby poziom hałasu nie przekraczał 20 dB, czyli nie wychodził ponad poziom subtelnego szeptu. Dodatkowym atutem są gumowe podkładki antywibracyjne umieszczone we wszystkich miejscach mocowania śrub z obydwu stron wentylatora. Prędkość obrotowa na poziomie 1000 RPM oraz poziom przepływu powietrza równy 42.1 CFM zapewniają dobry poziom wydajności Hydriona.

WYBIERZ SWÓJ KOLOR
Wentylatory Hydrion 120 odznaczają się nie tylko efektywnością. Również warstwa wizualna została dopracowana tak, aby każdy znalazł tu coś dla siebie. Hydrion został wyposażony w 15 wysokiej jakości diod LED, rozmieszczonych wewnątrz obręczy – daje to ciekawy efekt wizualny.
Produkt jest dostępny w czterech wersjach kolorystycznych: Czerwony, Niebieski, Zielony, Biały: tak, aby można było dopasować kolor podświetlenia do własnych preferencji lub posiadanego już sprzętu.

SPECYFIKACJA

Prędkość obrotowa - 0-1000 RPM

Przepływ powietrza - 0-4,21  CFM

Ciśnienie statyczne - 1.21 inch H2O

Poziom hałasu - 18.8 dB

Moc - 2.4 W

Napięcie znamionowe - 12V DC

Wymiary: 120 x 120 x 25 mm

Łożysko ślizgowe

Złącze Molex 3pin

Żywotność - 30000 godzin

Podświetlenie

Gwarancja 24 miesiące

Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Kontakt ze sklepem