KLAWIATURY

ZESTAW FURY THUNDERSTREAK 4IN1 (KLAWIATURA+MYSZ+PODKŁADKA+SŁUCHAWKI) DLA GRACZY

ZESTAW FURY THUNDERSTREAK 4IN1 (KLAWIATURA+MYSZ+PODKŁADKA+SŁUCHAWKI) DLA GRACZY
ocenaocenaocenaocenaocena
Cena: 94,70 PLN
Producent: Fury
Model:
Opis produktu

THUNDERSTREAK ZESTAW GRACZA

PEŁNA GOTOWOŚĆ DO ZWYCIĘŻANIA


Odpowiednie przygotowanie jest kluczowe, gdy mamy w planie przystąpić do ważnej rozgrywki. Dużo łatwiej się zwycięża, gdy każdy element układanki spełnia swoją rolę i pomaga właśnie wtedy, gdy jest to najbardziej konieczne. Dlatego ważnym elementem oprócz umiejętności i strategii jest dobrze dobrany zestaw peryferii. Z myślą o graczach, którzy chcą podejść do gry odpowiednio przygotowani, stworzyliśmy zestaw 4 w 1 – Fury Thunderstreak, składający się z myszy, podkładki, klawiatury oraz słuchawek.

FUNKCJONALNA KLAWIATURA

W zestawie Thunderstreak, gracz otrzymuje funkcjonalną i trwałą klawiaturę membranową, z funkcją wielokolorowego podświetlenia, 12 klawiszami funkcyjnymi, anti-ghostingiem dla większości klawiszy oraz wydłużoną dolną część konstrukcji stanowiącą podporę pod nadgarstki. Ponadto klawiatura posiada specjalne otwory odprowadzające wodę w przypadku jej zalania. Gracz zyskuje pewność, że rozgrywka pozostanie pod jego kontrolą, nawet, gdy zrobi się naprawdę gorąco.

DŹWIĘK W JAKOŚCI STERO

Kolejnym elementem zestawu Thunderstreak są słuchawki z jakością dźwięku stereo. Dzięki parametrom takim jak: Dynamika głośników na poziomie 108 dB, pasmo przenoszenia 20-20000 Hz czy też impedancji 32 Ohm, gracz otrzymuje odpowiedni poziom dźwięku a bardzo czuły mikrofon na obrotowym wysięgniku sprawia, że komunikacja z sojusznikami staje się samą przyjemnością. Słuchawki Fury gwarantują też optymalną wygodę rozgrywki dzięki miękkim i dużym padom nauszników, które zostały pokryte ekoskórą oraz możliwości regulacji położenia mikrofonu.

PRECYZJA GODNA PIORUNA

Mysz Thunderstreak to gryzoń, który został wyposażony w precyzyjny sensor optyczny o rozdzielczości maksymalnej do 2400 DPI. Ponadto dzięki specjalnemu przyciskowi DPI Switch, umieszczonemu na szczycie myszy, mamy możliwość zmiany poziomu DPI w locie w czterech wariantach. Całość uzupełnia podświetlenie LED, które nadaje jej odpowiedniego charakteru.

SOLIDNA PODKŁADKA

Nawet najbardziej klasowa mysz, do odpowiedniego działania potrzebuje solidnej podkładki. Podkładki w parze z dobrą myszką potrafią znacznie poprawić naszą skuteczność i szybkość na wirtualnym polu bitwy.
Podkładka w zestawie Thunderstreak wykonana jest z wysokiej jakości materiału, który redukuje tarcie myszy o powierzchnie praz gwarantuje wysoką precyzję śledzenia ruchów myszy. Warstwa wierzchnia typu „speed” sprawia, że nasze ruchy będą szybkie i precyzyjne, a gumowa warstwa od spodu da nam pewność, że podkładka nie przesunę się w najmniej oczekiwanym momencie.
Podkładki współpracują z każdym rodzajem sensora.

PARAMETRY:

KLAWIATURA

Membranowy mechanizm klawiszy

104 klawisze w tym 12 multimedialnych

Długość przewodu 1,8 m

Wymiary - 480 x 225 x 30 mm

MYSZ

Rozdzielczość - 2400 dpi

Maksymalna akceleracja - 8G

Maksymalna szybkość śledzenia - 76 cm/s

Liczba przycisków - 6

Długość przewodu - 1,8 m

Wymiary - 134 x 70 x 42 mm

SŁUCHAWKI

Pasmo przenoszenia 20 - 20000 Hz

Dynamika głośników - 108dB

Impedancja głośników - 32 Ohm

Czułość mikrofonu - -56dB

Długość przewodu - 1,8 m

PODKŁADKA

Materiał - tkanina/guma

Wymiary - 320 x 240 x 3 mm

Zestaw kompatybilny z Windows XP/Vista/7/8/10

 

Gwarancja 24 miesiące

Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Kontakt ze sklepem